BMX Kalender 2017

>

Datum Soort Locatie Land Licentie
vr 24-3 Club Club-1 Valkenswaard Nederland Basis
zo 26-3 BZC BZC/AK-1 Wijchen Nederland Basis
vr 31-3 EK UEC Europees Kampioenschap 1 & 2 Heusden-Zolder Belgie  
za 1-04 EK UEC Europees Kampioenschap 1 & 2 Heusden-Zolder Belgie  
zo 2-04 EK UEC Europees Kampioenschap 1 & 2 Heusden-Zolder Belgie  
zo 9-04 BZC BZC/AK-2 Volkel Nederland Basis
zo 16-4 TC Topcompetitie 1 Haaksbergen Nederland  
zo 23-4 TC Topcompetitie 2 Rijswijk Nederland  
vr 28-4 EK UEC Europees Kampioenschap 3 & 4 Erp Nederland  
za 29-4 EK UEC Europees Kampioenschap 3 & 4 Erp Nederland  
zo 30-4 EK UEC Europees Kampioenschap 3 & 4 Erp Nederland  
za 6-5 SX UCI BMX Supercross 1 Papenpal Nederland  
za 6-5 IC Interclub 1 Valkenswaard Nederland Basis
zo 7-5 SX UCI BMX Supercross 2 Papendal Nederland  
vr 12-5 Club Club-2 Valkenswaard Nederland Basis
za 13-5 SX UCI BMX Supercross 3 Heusden-Zolder Belgie  
zo 14-5 SX UCI BMX Supercross 4 Heusden-Zolder Belgie  
zo 14-5 BZC BZC/AK-3 Berlicum Nederland  Basis
vr 19-5 EK UEC Europees Kampioenschap 5 & 6 Praag Tsjechie  
za 20-5 EK UEC Europees Kampioenschap 5 & 6 Praag Tsjechie  
zo 21-5 EK UEC Europees Kampioenschap 5 & 6 Praag Tsjechie  
za 20-5 IC Interclub 2 Veldhoven Nederland Basis
zo 21-5 BZC BZC/AK-4 Ammerzoden Nederland  Basis
vr 26-5 3NAT 3-Nations Cup 1 & 2 Ahnatal Duitsland  Basis
za 27-5 3NAT 3-Nations Cup 1 & 2 Ahnatal Duitsland  Basis
zo 28-5 3NAT 3-Nations Cup 1 & 2 Ahnatal Duitsland Basis
vr 2-6 EK UEC Europees Kampioenschap 7 & 8 Verona Italie  
za 3-6 EK EUC Europees Kampioenschap 7 & 8 Verona Italie  
zo 4-6 EK UEC Europees Kampioenschap 7 & 8 Verona Italie  
zo 4-6 BZC BZC/AK-4 Venlo Nederland  Basis
zo 11-6 TC Topcompetitie 3 Maasdonk Nederland  
vr 16-6 EK UEC Europees Kampioenschap 9 & 10 Sandnes Noorwegen  
za 17-6 EK UEC Europees Kampioenschap 9 & 10 Sandnes Noorwegen  
zo 18-6 EK UEC Europees Kampioenschap 9 & 10 Sandnes Noorwegen  
za 17-6 NKC Nationaal Kampioenschap Clubs Baarn Nederland Basis
vr 23-6 Club Club-3 Valkenswaard Nederland Basis
za 24-6 IC Interclub 3 Peer Belgie Basis
zo 25-6 BZC BZC/AK-6 Geldermalsen Nederland Basis
za 1-7 NKTT Nationaal Kampioenschap TimeTrial Assen Nederland  
zo 2-7 NK Nationaal Kampioenschap Assen Nederland  
vr 14-7 EK UEC Europees Kampioenschap Eindronde Bordeaux Frankrijk  
za 15-7 EK UEC Europees Kampioenschap Eindronde Bordeaux Frankrijk  
zo 16-7 EK UEC Europees Kampioenschap Eindronde Bordeaux Frankrijk  
di 25-7  WK UCI Wereld Kampioenschap Rock Hill Amerika  
wo  26-7  WK  UCI Wereld Kampioenschap  Rock Hill  Amerika  
do  27-7  WK  UCI Wereld Kampioenschap Rock Hill  Amerika  
vr  28-7  WK  UCI Wereld Kampioenschap Rock Hill  Amerika  
za  29-7  WK  UCI Wereld Kampioenschap Rock Hill  Amerika  
zo  30-7  WK  UCI Wereld Kampioenschap Rock Hill  Amerika  
vr 25-8 3NAT 3-Nations Cup Peer Belgie Basis
za 26-8 3NAT 3-Nations Cup Peer Belgie Basis
zo 27-8 3NAT 3-Nations Cup Peer Belgie Basis
vr 1-9 Club Club-4 Valkenswaard Nederland Basis
zo 3-9 BZC BZC/AK-7 Veldhoven Nederland Basis
vr 8-9 3NAT 3-Nations Cup Luyksgestel Nederland Basis
za 9-9 3NAT 3-Nations Cup Luyksgestel Nederland Basis
zo 10-9 3NAT 3-Nations Cup Luyksgestel Nederland Basis
za 16-9 SX UCI BMX Supercross 5 Santiago de Estera Argentinie  
zo 17-9 SX UCI BMX Supercross 6 Santiago del Estera Argentinie  
za 16-9 IC Interclub 4 Landgraaf Nederland Basis
zo 17-9 BZC BZC/AK-8 Made Nederland Basis
zo 24-7 TC Topcompetitie 4 (C1) Kampen Nederland  
za 30-9 IC Interclub 5 Dessel Belgie Basis
zo 1-10 BZC BZC/AK-9 Schijndel Nederland Basis
zo 8-10 TC Topcompetitie 5 Valkenswaard Nederland  
zo 15-10 BZC BZC/AK-10 Oss Nederland  
 za 21-10 IC Interclub 6 + Prijsuitreiking Luyksgestel Nederland Basis
vr 28-10 Club Club-5 + Prijs Valkenswaard Nederland Basis